Náš ceník je nastavený tak, aby byl dostupný všem

Za naše služby si účtujeme rozumné a dostupné ceny. Náš ceník jsme nastavili tak, aby si naše služby mohl dovolit každý, kdo chce zlepšit svojí online vizitku.

Webové stránky a eshopy jsou skvělá investice, která vám pomůže zvýšit prodej. U každého produktu nabízíme základní verzi a verzi pro náročnější, která je určena zákazníkům, kteří chtějí naplno rozjet své podnikání online.

Webové stránky.

Naše základní webové stránky, je na míru udělaná online prezentace, která slouží jako zdroj novinek a informací pro vaše zákazníky.

Pokud tedy chcete mít webovou prezentaci vaší firmy, kde si zákazník bude moct zjistit kdy máte otevřeno, kolík stojí vaše produkty nebo jiné informace o vás, jsou pro vás základní webové stránky to nejlepší. Koukněte na náš ceník níž. 

staticke webove stranky

Webové stránky s rezervačním systémem

Webové stránky s rezervačním systémem jsou generovány webovou aplikací a tudíž může být jejich obsah pro každého zákazníka jiný.

Pokud tedy chcete mít webové stránky, kde si zákazník bude moct zarezervovat vaší službu, zaplatit za ní, nebo ji po přihlášení do svého účtu jakkoliv upravit, jsou pro vás webové stránky s rezervačním systémem ideální. Koukněte na náš ceník níž.

webove stranky s rezervacnim systemem

Eshopy

Eshopy jsou vaše internetová prodejna. Místo, kde můžete oslovit i zákazníky, kteří zrovna nejsou poblíž vaší kamenné prodejny. Vstupte do světa ecommerce ještě dnes, zvyšte svůj prodej a rozšiřte svůj trh.

Pokud tedy chcete prodávat online a mít místo, kde si zákazník bude moct vyhledat a koupit vaše produkty i na internetu, je eshop pro vás to nejvhodnější. 

Eshopy děláme na míru a každou objednávku posuzujeme zvlášť. pro více informací použijte náš kontaktní nebo objednávkový formulář

ceník eshop ts vision

Přihlaste se k odběru a dostanete od nás slevu 1000 korun

TS vision sleva